Nasze usługi

Głęboko wierzymy, że jakość produktu jest cechą nadającą niezwykłą siłę przebicia na rynku. Mamy jednak świadomość poziomu trudności jaka wiąże się z zapewnianiem jakości w produkcji wewnętrznej oraz zewnętrznej, która wynika często z sieci wzajemnych zależności. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzebę optymalizacji procesów zapewniania jakości, którą dzięki kompetencjom oraz zaangażowaniu wspólnie wypracowywujemy z naszymi klientami.

Badania NDT

Badania nieniszczące podnoszą wiarygodność produktu, więc powierz je osobom kompetentnym.

Badania nieniszczące pozwalają na ocenę złącz spawanych pod kątem jakościowym oraz ilościowym co czyni je nieodzownym aspektem kontroli jakości w produkcji i montażu. Odpowiednio przeprowadzone, potrafią wskazać uchybienia oraz błędy produkcyjne, czym chronią producenta oraz odbiorcę przed wadliwym produktem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy wiarygodne i terminowe badania nieniszczące we wskazanym przez klienta miejscu.  

  • Prowadzone przez nas badania w terenie: 

  • VT (Visual testing) badainia wizualne  

  • PT (Penetrant testing) badania penetracyjne proszkowe 

  • MT (Magnetic-particle testing) badania magnetyczno-proszkowe 

  • UT (Ultrasonic testing) badania ultradźwiękowe  

ndt.jpeg

Ciągłe wspieranie jakości

W dłuższej perspektywie to jakość pozwala wynieść się ponad konkurencję.

W naszej ofercie znajdziecie państwo usługę polegającą na ścisłej i ciągłej współpracy z działami produkcyjnymi w zakresie nadzoru, kontroli, planowania oraz definiowania procesów jakościowych. To co wyróżnia nas na tle konkurencji, to podejście projektowe pozwalające nam na lepsze dopasowanie naszych usług do potrzeb klientów. Dzięki niemu, jesteśmy idealnym uzupełnieniem przedsiębiorstw bazujących na zarządzaniu produkcją w podejściu projektowym. Oferujemy wsparcie w zakresie wiarygodnej kontroli jakości, analizy przyczynowo skutkowej procesów produkcyjnych (pFMEA) oraz w zarządzaniu projektami w metodyce PRINCE2. Jesteśmy bezkonkurencyjnym substytutem i wsparciem wewnętrznych działów kontroli jakości, co znacząco podnosi wiarygodność produkcji.

CWJ.jpeg

Nadzór inwestorski i kooperacji

Kooperacja jest dziedziną wymagającą zaufania, przejrzystości i wsparcia, które wynosimy na nowe poziomy

Wiemy jak ważny dla każdej firmy jest stabilny łańcuch dostaw a także jaki ma on wpływ na jakość i terminowość produktu. Z tego względu świadczymy usługi nadzoru inwestorskiego dostawców poprzez kontrolę oraz odbiór produktów względem wymagań naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się także usługi związane z nadzorem produkcji elementów metalowych w aspekcie procesowym oraz projektowym. Oferowana przez nas usługa nadzoru zawiera w sobie elementy wsparcia dostawcy w czasie realizacji kontraktu co pozwala na znaczne ograniczenie ryzyka związanego z jakością, terminowością czy zgodnością. Korzystanie z naszych usług pozwala na utrzymanie stabilnego łańcucha dostaw poprzez bieżące raportowanie statusu produkcji oraz wspieranie dostawców.  Współpraca z wieloma podmiotami pozwala nam na stworzenie swoistego węzła łączącego zapotrzebowanie producentów na wiarygodnych i terminowych kooperantów.

nadzor.jpeg